HAKKIMIZDA

 

AttFly.com, seyahat sektörüne yeni bir yaklaşım ve vizyon getirmeyi hedefleyen yenilikçi bir platformdur. Uçak bileti ve transfer gibi tüm seyahat hizmetlerine, siz değerli misafirlerimize ve partnerlerimize kolayca tek platform üzerinden ulaşmanızı sağlar.

Uçak biletinizi, online olarak alabileceğiniz gibi 0850 333 3 111 numaralı çağrı merkezimizin profesyonel seyahat danışmanları eşliğinde kolayca edinebilirsiniz. AttFly.com kullanıcılarına sunduğu üyelik sistemine, giriş yaparak, size özel kampanyalardan, indirimlerden yararlanabilirsiniz. Güvenli, hızlı ve pratik şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz.

AttFly.com sektörde çeşitli büyük kuruluşlarda 20 yılı aşkın bir süredir üst düzey yöneticilik yapmış ve konusunda uzman teknik personellerden oluşmaktadır. AttFly.com ekibimizle birçok ürün portföyü sayesinde siz değerli kullanıcıların daha hızlı, kolay kusursuz ve güvenli seyahatlerinizi sunmayı hedeflemekteyiz. Sizler için oluşturduğumuz bu platformdan en iyi şekilde yararlanmanızı dileriz.

Attfly